Marek Zikuška

VIDEOMAKER

Vítejte na mých webovkách!

Jmenuji se Marek Zikuška a tvorba videí je mou celoživotní vášní. Někdo chce být v mládí kosmonautem, někdo popelářem. Já chtěl být od malička kameramanem.
Svůj sen jsem si začal postupně plnit  s příchodem cenově dostupných kamer, nejprve natáčením pro kamarády až po založení vlastní živnosti v roce 2015 a pořízení vlastní profesionální techniky. Říkám o sobě, že jsem ortodoxní kameraman, který natáčí kamerou, takže mně se "zrcadlovkou" příliš nepotkáte :-) 

Z pozice kameramana a střihače mám za sebou externí spolupráci na několika projektech regionálních TV, zajišťování "livestreamových" přenosů kulturních, hudebních a sportovních událostí. V současné době dlouhodobě spolupracuji s několika produkcemi a agenturami zabývajících se natáčením eventových videí, reportáží, aftermovie ze společenských akcí, koncertů, festivalů, plesů, sportovních událostí.  Pro společnost AŽD natáčím reportáže pro televizní magazín POZOR VLAK
s železniční tematikou, který oslovuje na různých platformách (včetně TV Sport5 a i iDnes.tv) několik desítek tisíc lidí měsíčně. Významnou součástí mé práce je rovněž natáčení svateb. Pro několik firem a agentur jako kameraman, nicméně stejně tak vám rád natočím váš velký den komplet včetně postprodukce. Více informací včetně ceníku a ukázek zde: https://www.martes-studio.cz/cenik-svatebniho-videa/

Jelikož se touto činností primárně neživím, natáčení mě baví a pracuji převážně sám nikým neorganizován, tak věřím, že se vždy dohodneme na podmínkách k oboustranné spokojenosti. Největší motivací pro mě je spokojený zákazník a pocit z dobře odvedené práce.

Těším se na společné projekty!