Marek Zikuška

VIDEOMAKER

Vítejte na mých webovkách!

Jmenuji se Marek Zikuška a svoji firmu MARTES Studio jsem založil v roce 2015. Produkcí videí se však věnuji více jak 20 let. Dle svých technických možností vám rád vyhotovím videozáznam, reportáž, klip, spot  nebo dokument takřka jakéhokoliv charakteru včetně namluveného komentáře, hudebního podkresu, grafiky a titulků. 

S pozice kameramana a střihače mám za sebou externí spolupráci
na projektech KTV Galaxie z.s, která se zabývá vysíláním v regionech
a provozuje několik městských televizí ve východních Čechách.
Pro společnost AŽD Praha s.r.o. natáčím reportáže pro televizní magazín
s železniční tematikou POZOR VLAK, který oslovuje na několika platformách několik desítek tisíc lidí měsíčně. Aktivně spolupracuji se společností Progress TV, která zajišťuje livestreamové přenosy sportovních a společenských událostí po celém ČR a Slovensku. Pro společnost Videotvorba Miroslav Bajer, Creative Cinema a LB Video natáčím maturitní plesy, svatby nebo koncerty. Pro několik obcí pravidelně zaznamenávám kulturně-společenské události. S mými příspěvky se můžete setkat v rámci různých projektů na portále Pardubického kraje, Východočeského divadla Pardubice, TV ZUBR, Sport5, OIK TV, České televizi a dalších komerčních projektech po celé ČR.  Na některá videa z mé produkce se můžete podívat ve VIDEOGALERII.

Jelikož se touto činností primárně neživím, natáčení mě baví a pracuji převážně sám nikým neorganizován, tak věřím, že se vždy dohodneme na podmínkách k oboustranné spokojenosti. Největší motivací pro mě je zejména spokojený zákazník a pocit z dobře odvedené práce.

Těším se na společné projekty!