Marek Zikuška
KAMERAMAN

Vítejte na mým webovkách!

Jmenuji se Marek Zikuška a videotvorbou se zabývám již od útlého mládí.

S pozice kameramana a střihače mám za sebou externí spolupráci
na projektech KTV Galaxie z.s, která se zabývá vysíláním v regionech
a provozuje několik městských televizí ve východních Čechách.
Pro společnost AŽD Praha a.s. natáčím reportáže pro televizní magazín
s železniční tématikou POZOR VLAK. Aktivně spolupracuji se společností Progress TV, která zajišťuje live streamové přenosy sportovních a společenských událostí po celém ČR a Slovensku. Se společností VIDEOTVORBA Miroslav Bajer natáčím maturitní plesy, svatby, koncerty.
Pro několik obcí pravidelně zaznamenávám kulturně-společenské události. Mám za sebou desítky svateb, které se snažím pojmout spíše reportážním způsobem, tak abyste i po letech měli novomanželé na tento den autentickou vzpomínku. 
S mými příspěvky se můžete setkat na portále Pardubického kraje, Východočeského divadla Pardubice, TV ZUBR, Sport5, OIK TV, České televizi, TV Barrandov a mnohých dalších komerčních projektech po celé ČR.
Na některá videa z mé produkce se můžete podívat ve VIDEOGALERII.

Dle svých technických možností vám rád zhotovím videozáznam, reportáž nebo klip, takřka jakéhokoliv charakteru včetně namluveného komentáře, hudebního podkresu, grafiky a titulků.

V současnosti disponuji vlastní profesionální záznamovou technikou SONY, JVC, NIKON, SENNHEISER . Na postprodukční práce využívám profesionální nelineární střižnu od firmy Apple, která zaručuje špičkovou kvalitu výsledného videa v plném rozlišení.  

Jelikož se touto činností primárně neživím, natáčení mě baví a pracuji převážně sám nikým neorganizován, tak věřím, že se vždy dohodneme na podmínkách k oboustranné spokojenosti. Největší motivací pro mě je zejména spokojený zákazník a pocit z dobře odvedené práce.

Těším se na společné projekty!